• Csapatunk erősítéséhez Dunántúli munkavégzéssel külterület gondozásért felelős munkakörbe munkatársat keresünk a Százhalombattai MOL telephelyre.

  • Feladatok

    • - Külterület gondozással kapcsolatos igények fogadása (fűnyírás, bozótirtás, nyomvonal karbantartás, hóeltakarítás stb.) Dunántúl egész területén, MOL tulajdonú telephelyeken, és területeken.
    • - A munkák ütemezése, delegálása szerződött alvállalkozók fele.
    • - A munkák ellenőrzése, átvétele, a tevékenység teljeskörű menedzselése
    • - Számlázás előkészítése, teljesítésigazolások kiállítása.
  • Előnyt jelent

    • - Műszaki jellegű középfokú végzettség
    • -Precíz, pontos munkavégzés
    • - Jó kommunikációs készség
  • Szükséges tapasztalat

    • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
    • -Kertészeti munkákkal kapcsolatos ismeret
  • Egyéb információ

    • - B kategóriás jogosítvány
    • - Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Juttatások

    • Információ a cégről:
    • -Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
    • - Stabil nagyvállalati háttér
    • - Jó munkahelyi légkör, modern környezet
    • - Képzési és fejlődési lehetőség
    • - Piacképes jövedelem
    • - Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • - Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Ajánlatkérés
Álláslehetőség