• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Százhalombatta városi munkavégzéssel Projektmenedzser munkatárs keresünk.

  • Feladatok

    • A MOL Üzletág dunántúli régióban a rábízott ingatlanokban projekt munkák lebonyolítása.
    • Projekt munkák előkészítése, lebonyolítása dokumentálása.
    • Árajánlatok és költségvetés készítése
    • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése
    • Alvállalkozók irányítása, teljesítések nyomon követése, ellenőrzése
    • Kapcsolat tartása a megbízóval (napi/heti)
    • Projekt javaslatok összeállítása
  • Előnyt jelent

    • FMV/ME jogosultságok a saját szakmában
    • Terc költségvetés tervező használata
    • Gyakorlat ingatlan üzemeltetés területen
    • Jó kommunikációs képesség
  • Szükséges tapasztalat

    • Építész/épületgépész végzettség
    • B jogosítvány
    • Angol középfokú nyelvismeret
    • Felhasználói szintű számítógépes, MS Office ismeretek
  • Juttatások

    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények
Ajánlatkérés
Álláslehetőség