• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapesti munkavégzéssel Kiemelt projekt vezetőt keresünk, akár azonnali kezdéssel.

  • Feladatok

    • • Épület elektromos és telekommunikációs, valamint IT technológia áramellátási feladatok, üzemeltetési és kivitelezés projektek irányítása, Budapest és Pest megye területén.
    • • Változatos, szakmailag kihívást és rendkívüli fejlődési lehetőséget jelentő feladatok és projektek irányítása, meghatározó iparági (telekommunikáció és IT) területen, meghatározó ügyfelekkel partneri viszonyban.
  • Előnyt jelent

    • • Villamos mérnök (erős és/vagy gyengeáram)
    • • Minimum 1 év szakmai gyakorlat
    • • B kategóriás jogosítvány
    • • MS office ismeret, gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat

    • • Telekommunikációs és technológia áramellátásban (szünetmenetes AC/DC, szükségáram ellátás, akkumulátor technológiák) szerzett ismeretek, esetleg gyakorlat.
    • • Villamos biztonsági felülvizsgálatokban szerzett szakmai ismeretek
    • • Irányítási, vezetési készségek
    • • Innovatív gyakorlati és elméletei gondolkodás
    • • Terhelhetőség
    • • Nyelvismeret
  • Juttatások

    • • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem, évvégi bónusz
    • • Képzési és fejlődési lehetőség
    • • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (kafetéria, önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári munkáltatói hozzájárulás
    • • Évente megrendezésre kerülő Kulcsmunkatársi program, Családi - és karácsonyi nap
    • • Céges gépkocsi, laptop, okostelefon
    • • Kötetlen munkaidő