• Csapatunk erősítéséhez Budapest 9.kerületi munkavégzéssel villanyszerelő karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk.

  • Feladatok

    • • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete.
    • • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
    • • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
    • • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
    • • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.
  • Előnyt jelent

    • • Villanyszerelő vagy erősáramú technikus végzettség.
    • • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
    • • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Szükséges tapasztalat

    • • Épületfelügyeleti rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat
    • • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
    • • Villámvédelmi felülvizsgáló képesítés
    • • Erősáramú berendezések felülvizsgáló képesítés
  • Juttatások

    • • Stabil nagyvállalati háttér
    • • Képzési és fejlődési lehetőségek
    • • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • • Piacképes jövedelem
    • • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
    • Amennyiben jelentkezni szeretne a meghirdetett állásra kérem küldje el önéletrajzát és bérigényét a következő e-mail címre: szabina.kovacs@neopropertyservices.hu
    • Tárgyban megjelölve:Villanyszerelő karbantartó Budapest
Ajánlatkérés
Álláslehetőség