• A piacon sikeres, jelentős épületüzemeltetési tapasztalattal rendelkező cég generálkivitelezési igazgatósága Budapest városi munkavégzéssel Építész projektmenedzser munkatársat keres.

  • Feladatok

    • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal.
    • Ajánlatok és szerződések előkészítése
    • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
    • Átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása
    • Elszámolások készítése, projektek utóértékelése
    • Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása
  • Előnyt jelent

    • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
    • Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
  • Szükséges tapasztalat

    • Építész mérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
    • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett min. 2 éves gyakorlat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.
  • Egyéb információ

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Kulcsmunkatársi Program
    • Előrelépési lehetőség
    • Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Juttatások

    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria, Egészség- és Nyugdíjpénztár)
    • Évente megrendezésre kerülő céges közösségi programok