• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi munkavégzéssel Társasházi gondnok kollégát keresünk.

  • Feladatok

    • a közös tulajdonú területek, illetve az ott található berendezések ellenőrzése működőképesség, tisztaság, rend, biztonság szempontjából
    • hibabejelentések kivizsgálása, közreműködés a hibajavításban
    • vállalkozók fogadása, ellenőrzése
    • belépőkártyák programozása
    • mérőórák leolvasása
    • közreműködés karbantartási szerződések, -terv összeállításában, karbantartások ütemezésében, ellenőrzésében
    • kisebb projektek önálló lebonyolítása
    • közreműködés garanciamenedzsmentben, káreseti biztosítás kapcsán
    • videófelvételek kimentése
    • havária események helyszíni kezelése
    • kisebb szerelések (ajtók beállítása, szűrőtisztítás stb.) önálló végzése
  • Előnyt jelent

    • rugalmas munkaidőhöz igazodás
    • önálló, precíz munkavégzés
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Outlook, Excel)
  • Szükséges tapasztalat

    • szakirányú végzettség (pl.: gépész, villanyszerelői, technikusi stb.)
    • jártasság, tapasztalat új építésű társasházak üzemeltetésében
    • jó megjelenés
  • Juttatások

    • Céges gépjármű, laptop
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem, évvégi bónusz
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (kafetéria, önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári hozzájárulás)
    • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények