• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!

  • Feladatok

    • Éves és havi CASH-FLOW előrejelzések készítése és folyamatos karbantartása
    • Alvállalkozói teljesítés igazolások pénzügyi szempontból történő felülvizsgálata
    • Projekteket érintő gazdasági kockázatok jelzése, hatáskörön belüli kezelése, jelzése
    • Alvállalkozói szerződéskötések pénzügyi szempontból történő felügyelete
    • A kivitelezőcég és megrendelő közötti generálkivitelezői szerződések pénzügyi, jogi felügyelete, menedzselése
  • Szükséges tapasztalat

    • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági területen)
    • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Igényesség, precíz, pontos munkavégzés
    • Nagyfokú önállóság
  • Juttatások

    • Stabil, megbízható háttér és kollégák
    • Képzési, fejlődési lehetőség
    • Évente megrendezett Kulcsmunkatársi program Családi - és karácsonyi nap
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás