• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!

  • Feladatok

    • A Műszaki projektmenedzser (MPM) munkájának folyamatos támogatása, bizonyos esetekben helyettesítése.
    • Az MPM által kért mértékben történő részvétel a projekt MS Project alapú kivitelezési ütemtervének kidolgozásában és folyamatos aktualizálásában.
    • Az MPM által kért mértékben történő részvétel az alvállalkozói pályáztatás menetében, a tender egyeztetéseken az adott műszaki elkészítővel, kiválasztás és a szerződéskötés folyamatának segítése.
  • Szükséges tapasztalat

    • Építész vagy építőmérnöki diploma
    • Minimum 3-5 év ingatlanfejlesztő/generálkivitelező vagy szakkivitelező cégnél
    • Excel, Word, MS Project programok magabiztos ismerete
    • Precíz, munkájára igényes személyiség
  • Juttatások

    • Stabil, megbízható háttér és kollégák
    • Képzési, fejlődési lehetőség
    • Évente megrendezett Kulcsmunkatársi program Családi - és karácsonyi nap
    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás