• Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz! Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk! Budapest városi munkavégzéssel Bérlő-és garanciakoordinátor munkatársat keresünk.

  • Feladatok

    • Garanciamenedzsment
    • Bérlőmenedzsment
    • Aktív részvétel a költségvetési terv előkészítésében, monitorozásban
    • Műszaki jellegű hibabejelentések kivizsgálása, hibajavítás megszervezése
    • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, kivitelezőkkel, alvállalkozókkal
    • Számlák ellenőrzése
    • Az ingatlanra vonatkozó szolgáltatási és karbantartási szerződések kezelése
    • Bejárások szervezése, azokon való részvétel
  • Előnyt jelent

    • Műszaki végzettség
    • Szolgáltatói attitűd
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szükséges tapasztalat

    • Társasházkezelő végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Felhasználói szintű Office ismeret (kiemelten MsExcel)
    • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Juttatások

    • Hosszú távú együttműködés lehetőség
    • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem
    • Képzési és fejlődési lehetőség
    • Motiváló környezet, összetartó csapat
    • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
    • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények
Ajánlatkérés
Álláslehetőség